Zarabianie przez Internet – skrócone linki – skracacze

Skraca Link Jest to jeden z wielu sposobów zarabiania w Internecie. Chociaż nic nie można z góry przewidzieć, kwota uzyskana tą metodą nie będzie „niesamowite”. Jednak dopóki dokładnie przyjąć obietnicę, można zarobić dodatkowe pieniądze. Jak sama nazwa wskazuje, można zarabiać tu skracania linków do innych stron za pomocą odpowiednich programów takich jak ADF. Ly, shotre. ST.

Jak qassir linki?

Działa to tak, można skrócić link (na przykład strona) dla kogo. Powyższe programy następnie usuwane na różnych forach, Facebooku i tak dalej. Masz pewną kwotę za 1000 wejścia, ale aby ułatwić ludzie zainteresowani naszą link odczekaj 5 sekund, a następnie kliknij przycisk „Pomiń reklamę” przed tego wpisu mogą być zapisywane i otrzymujemy premię finansowy. Jeśli ktoś ma swoją siedzibę, skrócić link tam, a to zwiększa swoje przychody. Rachunki YT są również dobre miejsce, aby dodać krótkie linki – pokazać specjalne filmów i można znaleźć wszystko, co potrzebne lub stron w krótkich linków.

krótsze linki?

Istnieją również programy, aby więcej pieniędzy poprzez wprowadzenie krótkich linków. Jednak w tym przypadku, tekst musi przeformułować zanim wszystkie podmioty angażują się w linku. Jest to oczywiście „więcej zmęczenie” i dodał, że zwykle jest mniej, ale kosztują, więc każdy tutaj musi podjąć korzyści przynoszą one same. Wiele planów oferują również tak zwane programy partnerskie, gdzie można zarobić X% swojego dochodu poprzez skierowania. Więcej rekomendacji masz, tym bardziej wysokie dochody (jeśli aktywny). Jak powiedziałem wcześniej, nie są miljunarji w ten sposób, ale przy odrobinie pracy można zarobić kilkanaście lub kilkanaście dolarów miesięcznie. Oczywiście, jeśli ktoś ma stronę / bloga lub bardzo popularne miejsce i ludzie chcą skrócić link, ich dochód jest wyższy.

 

Tagi Tagi:

Earn Out krótkie linki, jak zarabiać pieniądze z linkami Krótka Tafla Jak zarabiać Can Make Money z linkami bardzo krótki, krótki i zarabiać pieniądze z linkami Zmniejsz wszystkie linki

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.